PROVOZ LICENCÍ OFFICE 365 V PROSTŘEDÍ AC CLOUD

Microsoft Qualified Multitenant Hoster (QMTH) Program

AutoCont CZ a.s. je autorizován společností Microsoft jako Qualified Multitenant Hoster (QMTH) a umožňuje tak hostování virtuálních počítačů Windows pomocí předplatného Microsoft Cloud Agreement nebo Enterprise Agreement/MPSA na vyhrazeném nebo sdíleném hardware. Kromě toho je oprávněn využívat předplatné služeb Office 365 ProPlus (včetně E3 a E5), Project Online Professional a Visio Pro pomocí technologie Shared Computer Activation (SCA). Pro více informací o programu QMTH společnosti Microsoft klikněte zde.

Výhody virtualizace systému Windows 10 a technologie Shared Computer Activation pro aplikace Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro

Windows 10 virtualizace a SCA pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro vám dávají možnost a flexibilitu. Oba vám umožňují využívat stávající investice do licencí Windows 10 a Office 365 při nasazení řešení v cloudu. Můžete si vybírat mezi vlastním datovým centrem nebo datovým centrem Poskytovatele AutoCont CZ a.s., který je autorizovaný partner QMTH a umožní vám nasadit Office 365 ProPlus, Project Online Professional, Visio Pro a produkty Windows 10 do vašeho řešení cloud infrastruktury.


Které licence systému Windows zakoupené prostřednictvím programů Microsoft Volume Licensing (VL) obsahují práva na virtualizaci pro Qualified Multitenant Hosting?

Následující licence na systém Windows, zakoupené prostřednictvím Microsoft Volume Licensing, obsahují od 1. srpna 2017 virtualizační práva na Qualified Multitenant Hosting:

  • Windows 10 Enterprise E3 a E5 na uživatele s SA
  • Windows 10 Enterprise E3 a E5 VDA pro každého uživatele

Které předplatné systému Windows zakoupené v rámci smlouvy Microsoft Cloud, budou zahrnovat práva virtualizace?

Následující předplatné systému Windows obsahují od 6. září 2017 virtualizační práva pro vyhrazený i sdílený hardware v datových centrech spravovaných partnerem QMTH, jako je i AutoCont CZ a.s.:

  • Windows 10 Enterprise E3 a E5 (s VDI)
  • Windows 10 Enterprise E3 VDA
  • Microsoft 365 Enterprise (dříve Secure Productive Enterprise nebo SPE) E3 a E5

Které produkty Office 365 podporují technologii SCA?

Všechny plány Office 365, které zahrnují Office 365 ProPlus, Project Online Professional nebo Visio Pro pro Office 365, mohou používat SCA.


Kontaktujte nás

Chcete-li se dozvědět více o systému Windows 10 Virtualization a SCA, kontaktujte nás zde.