PROVOZ LICENCÍ OFFICE 365 V PROSTŘEDÍ AC CLOUD

Microsoft umožnuje využívat režim Shared Computer Activation (SCA), pomocí kterého může více uživatelů Office 365 ProPlus přistupovat a sdílet stejnou HW infrastrukturu.

Společnost AutoCont je pověřeným SCA partnerem, což zákazníkům umožní volbu provozu Office 365 ProPlus v jimi preferované variantě. Zákazníci si mohou vybrat, zda službu nasadí ve svém vlastním hostovaném (on-premise) prostředí, v rámci prostředí Windows Azure nebo ve sdíleném prostředí autorizovaného poskytovatele – tj. v rámci AC CLOUD. Lze tak významně snížit náklady na provoz IT infrastruktury a využít své dříve zakoupené licence.

Jaké jsou výhody používání Shared Computer Activation (SCA) pro Office 365 ProPlus?

Hlavní výhodou využití Office 365 ProPlus v SCA režimu je možnost používat produkty Microsoft Office vzdáleným způsobem v prostředí AC CLOUD. Zároveň zakoupením licence Office 365 v SCA režimu získává zákazník právo ji použít na dalších 5-ti zařízeních pro každého uživatele, kde potřebujete tento software provozovat – např. notebook, PC, tablet, smartphone a domácí počítač.


Jaké verze Office podporuje Shared Computer Activation (SCA)?

Shared Computer Activation (SCA) je možné využít v Enterprise Office 365 plánech, tedy Office 365 ProPlus, E3 a E5. Porovnání jednotlivých plánů naleznete zde.