Aktuality

Navýšení kapacity schránek služby Firemní e-mail na 5 GB

V rámci zkvalitnění prostředí AC CLOUD a služby Firemní e-mail, jsme přistoupili k navýšení kapacity e-mailových schránek z 1 GB na 5 GB za stávajících cenových podmínek. Navýšení kapacity proběhlo pro naše stávající zákazníky automaticky a od 1.11.2016 se již nabízí nová kapacita 5 GB na schránku. V dané službě je celková kapacita zákazníka daná součtem schránek s touto základní kapacitou – konkrétní určení velikosti schránky si pak zvolí zákazník sám, takže někteří uživatelé mohou disponovat menší a někteří větší kapacitou schránky.

Více Firemní e-mail

Šifrování v rámci služby Firemní e-mail

V rámci prostředí AC CLOUD je k dispozici i vlastní certifikační autorita, kde si uživatel samoobslužně vygeneruje certifikát – jednoduše, kdykoliv bude chtít. Následně certifikát naimportuje a může svoji emailovou komunikaci podepisovat a šifrovat. Za přidanou vlastnost zákazník neplatí nic navíc. V prostředí AC CLOUD je tedy pro zabezpečenou e-mailovou komunikaci firmy vše připraveno, není potřeba nic instalovat či konfigurovat.

Více Firemní e-mail

Video propagace služeb prostředí AC CLOUD

Pro názorné vysvětlení přínosů a služeb prostředí AC CLOUD jsme připravili několik animovaných videopříběhů, zkuste se inspirovat.

Více AC Cloud - video